У громаді реалізовується локальний проект у рамках корпоративного волонтерства від «Контінентал»

Дата: 02.07.2024 08:34

Хто хоче змін - той шукає можливості.

Нещодавно за ініціативи сільського голови Юрія Панасюка було подано заявку на участь у конкурсному відборі малих ґрантів від Контінентал Фармерз Груп . А вже сьогодні розпочалися роботи із фарбування фасаду Великозагайцівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Проект цілком реалізовується коштом компанії в рамках корпоративного волонтерства.

Дякуємо "Контінентал" не лише за фінансування, а й за фізичну допомогу у втіленні задуму в життя.

Такі ґранти - це реальна можливість для кожного втілити власну ідею на благо громади.

Змінюємо громаду разом.