Тридцять п'ята (позачергова) сесія VIIIскликання

Дата: 22.05.2024 16:58

№ 2076 "Про внесення змін до бюджету Великодедеркальської сільської ради на 2024 рік"

№ 2077 "Про затвердження розпорядження сільського голови виданого у міжсесійний період"

№ 2079 "Про реорганізацію закладів освіти Великодедеркальської сільської ради шляхои приєднання"

№ 2080 "Про реорганізацію Мізюринської загальноосвітньої школи І ступеня"

№ 2081 "Про визначення опорним закладом освіти Великодедеркальський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великодедеркальської сільської ради Тернопільської області"

№ 2082 "Про переведення різновікової дошкільної групи з повного режиму роботи на короткотривале перебування дітей у Темногаєцькій гімназії"

№ 2083 "Про укладення договору оренди землі у комплексі з розташованим на ній водним об’єктом з фізичною особою підприємцем Рарок М.А."

№ 2084 "Про укладення договору оренди землі у комплексі з розташованим на ній водним об’єктом з фізичною особою підприємцем Рарок М.А."

№ 2085 "Про укладення додаткової угоди про внесення змін до договору оренди землі водного фонду для рибогосподарських потреб з фізичною особою - підприємцем Рарок М.А."

№ 2086 "Про укладення додаткової угоди про внесення змін до договору оренди землі водного фонду для рибогосподарських потреб з фізичною особою - підприємцем Рарок М.А."

№ 2087 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки"

№ 2088 "Про затвердження Положення про порядок надання в користування земельних ділянок під забудову на умовах суперфіцію"