Публічна бібліотека запрошує на майстер-клас до Дня Конституції України

Дата: 26.06.2024 11:59

У п'ятницю , 28 червня о 14:00 відбудеться майстер -клас для дітей віком від 7 років присвячений Дню Конституції України, в нашій бібліотеці . Погортаємо інформативну книжку «Я і Конституція» та поговоримо "Як жити за правилами". Тако ж створимо синьо-жовтий оберіг. Діти дізнаються, що Конституція — це не просто набір правил про державу, про вибори, права і обов’язки суспільства та кожного громадянина. Це найвищий закон, який встановлює та визначає державний устрій, контролює владу, нагадує про повагу і який, наче компас, дозволяє тобі почуватися у безпеці та здійснювати усі свої мрії.

Конституція як компас? Так! Бо у ній про те, хто ти як особистість і хто ми як народ на карті світу, яка наша точка відліку і який керунок маємо обрати, щоб іти у правильному напрямку.Тож чекаємо на вас наші юні читачі !