Оголошення про прийом пропозицій

Дата: 27.05.2024 12:49

З метою здійснення ефективних і комплексних заходів з утримання території Великодедеркальської  територіальної громади в належному санітарному стані, відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля та поліпшення комплексного благоустрою, покращення санітарного і екологічного стану території громади, керуючись Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про управління відходами», Постановою Кабінету Міністрів України №947 від 05.09.2023 року «Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами», сільською радою утворено робочу групу з питань розроблення проекту плану  управління відходами на території Великодедеркальської сільської ради на 2024-2026 роки.

Зауваження та пропозиції до проекту  плану просимо надсилати в електронній формі на електронну адресу: dederk_sr@ukr.net t та в паперовому вигляді за адресою – вул. Садова 1, с. Великі Дедеркали, Кременецький р-н., Тернопільська обл., 47144,

Прийом заяв до 25 червня 2024 року