Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 21.05.2024 12:45

Великодедеркальська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Великодедеркальської сільської ради.

Вимоги до кандидатів: наявність освіти відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра, знання чинного законодавства, інших актів законодавства з у рахуванням специфіки функціональних обов’язків, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року

Необхідні документи для участі у конкурсі:

заява про участь у конкурсі

особова картка (форма П-2 ДС)

автобіографія

дві фотокартки розміром 4х6

копія документа про освіту

копія паспорта

копія реєстраційної картки платника податків

Претенденти на посаду подають на сайт НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надається головою Великодедеркальської  сільської  ради.

Подати документи для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади можна за адресою: 47144, Тернопільська область, Кременецький район, с. Великі Дедеркали, вул. Шевченка, 2 (приміщення «ЦНАПу»).

Телефон для довідок: (0-3558) 3-13-33

Термін подання документів: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 19 червня 2024 року.

Розпорядження 126-од