Змагання із спортивного орієнтування

Дата: 15.05.2024 10:20

У рамках ІІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сьогодні на районному етапі завершено змагання з останнього виду – зі спортивного орієнтування.

Відбулися вони у парковій зоні Кременецького лісотехнічного фахового коледжу.

Загалом участь у змаганнях взяли команди із чотирьох територіальних громад Кременецького району.

Великодедеркальську громаду представляла команда юнаків та дівчат Великодедеркальського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (вчитель - Горіневський Б.І.).

Боротьба за першість району була напруженою, школярі намагалися як найхутчіше знайти контрольні пункти на шляху до фінішу. Дистанцію подолати було нелегко: спортсменам доводилося застосовувати всі свої знання та вміння читати карту, визначати сторони горизонту за допомогою компасу, орієнтуватися у заданому напрямі та демонструвати добру фізичну підготовку.

За підрахунками особистого залікового часу проходження дистанції усіма учасниками змагань, команда учнів Великодедеркальського ЗЗСО І-ІІІ ступенів посіла почесне  І місце. Саме вони представлятимуть Кременецький район у наступному обласному етапі змагань.

Ці змагання ще раз доводять, що український дух незламний, і попри усі біди, які випали на долю України, ми будемо розвиватися, формуватися як сильна і здорова нація, а також виборювати перемогу не лише на полі бою, а й на спортивних аренах.

Вітаємо переможців та пишаємося вашою силою духу, наполегливістю і витривалістю!

Разом переможемо!

Кременецька Районна Державна Адміністрація