Дата: 19.04.2024 10:24

Великодедеркальська громада стала однією із п’яти учасниць загальнонаціонального проекту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату», що стартував на Тернопільщині.

Діти — це майбутнє України. Кожна дитина заслуговує на виховання в люблячій і турботливій родині, і неважливо, чи біологічні батьки в неї, чи прийомні. Зростання в сім’ї є запорукою щасливого і здорового розвитку дітей.

Сімейний патронат допомагає дітям, які втратили батьків або чиї батьки чи особи, що їх замінюють не здійснюють своїх батьківських обов’язків унаслідок різних причин.

Поки у громаді немає патронатних сімей. І участь у проекті – це можливість змінити ситуацію та допомагати дітям, котрі опинились у складних життєвих обставинах. Адже патронатна сім’я , хоч і тимчасова для дитини, – це родина, де про неї турбуватимуться, забезпечать догляд та реабілітацію.