Першість з футзалу у рамках проекту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 22.03.2024 13:02

Сьогодні, у рамках проекту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», на базі Великодедеркальського ЗЗСО команди школярів громади змагались за першість з футзалу у ІІ (територіальному) етапі.

У спортзалі панувала атмосфера спортивного завзяття, командний дух та прагнення до перемоги.

П’ять команд, кожна з яких провела по чотири гри, взяли участь у змаганнях. У матчах свої футзальні уміння демонстрували гравці Великодедеркальського ( Великодедеркальський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів) , Великозагайцівського ( Великозагайцівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ), Матвіївського ( Матвіївський ЗЗСО ) закладів загальної середньої освіти, Садківської ( Садківська гімназія ) і Шкроботівської ( ШКРОБОТІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ) гімназій.

За результатами зіграних матчів команди Великодедеркальського ЗЗСО та Садківської гімназії нагороджені дипломами за участь. Третє призове місце здобули футзалісти Шкроботівської гімназії. «Срібними» призерами змагань стали юнаки Великозагайцівського ЗЗСО. Першість і право представляти громаду у районному етапі виборола команда Матвіївського ЗЗСО та їх тренер Андрій Кузьменюк.

#шкільніліги #плічопліч #разомпереможемо