Сьогодні в Україні відзначається день добровольців

Дата: 14.03.2024 11:07

Сьогодні в Україні відзначається день добровольців - тих, хто за покликом серця, керуючись внутрішніми цінностями й принципами, взяли до рук зброю та стали на захист України. Для кого боротьба за нашу незалежність і суверенітет — це честь.

Ця дата вибрана не випадково: 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці відправилися на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити. Добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати професійну заміну добробатам.

У перші тижні повномасштабного російського вторгнення в Україну у 2022 році майже 100 тисяч добровольців вступили до лав Сил територіальної оборони ЗСУ. Згодом до українських добровольців доєдналися іноземні. В Україну продовжують прибувати добровольці з різних країн світу, щоб стати на захист територіальної цілісності нашої країни. Зокрема це колишні військовослужбовці з Польщі, Швеції, Данії, Німеччини, Фінляндії, Великої Британії, США, Латвії, Литви, Японії, Нідерландів, Сирії, Лаоса, Індонезії і багатьох інших країн.

Дякуємо усім, хто вдень і вночі на полі бою показує, що таке справжній героїзм та сила, за мужність і витримку, відданість і подвиг, за те, що наближаєте нашу Перемогу!