Тридцять друга (позачергова) сесія VIII скликання

Дата: 21.02.2024 10:38

№ 1920 "Про внесення змін до бюджету Великодедеркальської сільської територіальної громади на 2024 рік"

№ 1921 "Про внесення змін до штатних розписів апарату Великодедеркальської сільської ради та її виконавчих органів на 2024 рік"

№ 1922 "Про затвердження фінансового плану  на 2024 рік комунального некомерційного підприємства Великодедеркальської сільської ради "Великодедеркальська комунальна лікарня"

№ 1923 "Про надання згоди на списання основних засобів та малоцінних швидкозношуючих матеріалів, що знаходяться на балансі КНП ВДСР "Великодедеркальська комунальна лікарня"

№ 1924 " Про затвердження розпорядження сільського голови виданого в міжсесійний період"

№ 1926 "Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі"

№ 1927 "Про надання дозволу на виготовлення на виготовлення проекту землеустрою щодо виділення земельної ділянки розташованої в с.Великі Загайці Кременецького району Тернопільської області"

№ 1928 "Про надання дозволу на поділ земельних ділянок комунальної власності"

№ 1929 " Про надання дозволу на поділ земельних ділянок комунальної власності"

№ 1930 "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних діляноккомунальної власності"