Турнір з волейболу серед юнаків та юначок у рамках проекту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 05.03.2024 16:18

У рамках проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських змагань "Пліч-о-пліч" на базі Великодедеркальського ЗЗСО відбувся турнір з волейболу серед юнаків та юначок.

Загалом шість команд із навчальних закладів громади демонстрували спортивну майстерність і боролися за перемогу. Дівчата - з Великодедеркальського ЗЗСО та Шкроботівської гімназії, хлопці - з Великодедеркальського ЗЗСО, Великозагайцівського ЗЗСО, Матвіївського ЗЗСО, Темногаєцької гімназії.

Вітали спортсменів і їх наставників, бажали позитивних емоцій та перемог усім учасникам голова громади Юрій Панасюк і начальник відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольга Федюк.

У справедливій боротьбі першість та право представляти громаду на районному етапі серед хлопців здобула команда Великозагайцівського ЗЗСО. Другими стали господарі турніру - спортсмени Великодедеркальського ЗЗСО. Третє місце здобули волейболісти Темногаєцької гімназії, а четвертими стали гравці із Матвіївського ЗЗСО.

Серед дівчат першість і право участі у наступному етапі змагань отримала команда Великодедеркальського ЗЗСО. Юначки із Шкроботівської гімназії стали другими.

Після завершення змагань усі учасники отримали свої нагороди.

#плічопліч #шкільніліги #разомпереможемо #Тернопільщина