Учні Великодедеркальської мистецької школи взяли участь у ХХІV регіональному конкурсі-фестивалі «Надія»

Дата: 04.03.2024 14:05

У місті Теребовля відбувся ХХІV регіональний конкурс-фестиваль «Надія», засновниками та організаторами заходу є Департамент культури та туризму Тернопільської облдержадміністрації та Теребовлянський фаховий коледж культури і мистецтв.

У конкурсі взяли участь учні Великодедеркальської мистецької школи класу образотворчого мистецтва, духових інструментів, фортепіано та хореографічний колектив "Усмішка".

Лауреат ІІ ступеня у номінації "Декоративно прикладне мистецтво" "Рисунок" стала Скалецька Поліна ( викладач Петрук І.Б.)

Лауреат ІІІ ступеня у номінації "Декоративно прикладне мистецтво" "Рисунок" стала Петрук Діна ( викладач Петрук І.Б.)

Диплом учасника у номінації "Декоративно прикладне мистецтво" "Рисунок" отримав Сірук Микола ( викладач Петрук І.Б.)

Лауретом ІІІ ступеня, у номінації "Фортепіано" стала Ахмад Діана ( викладач Кондратюк Р. В.)

Ангеліна Турик зайняла ІІІ місце у номінації "Народне інструментальне мистецтво" (сопілка, викладач Драгунов Л.О., концертмейстер Рибченко Л.В.)

Хореографічний колектив "Усмішка" нагороджені дипломом за участь в регіональному конкурсі-фестивалі ( викладач Кравчук А.Л.)

Щиро вітаємо учасників, переможців та їх наставників!

Бажаєм вам нових перемог та здобутків.