Майже 10 тисяч адмінпослуг отримали платники податків Тернопільщини

Дата: 22.02.2024 16:38

У січні 2024 року фахівці структурних підрозділів ГУ ДПС у Тернопільській області надали 9939 адміністративних послуг, що на 3143 послуги більше, ніж за аналогічний період 2023 року. У тому числі ДПІ та управлінням податкових сервісів у першому місяці цього року надано 6811 адмінпослуг. Порівняно з аналогічним періодом 2023 року кількість наданих послуг збільшилася на 2110.

У структурі наданих адміністративних послуг найбільшу питому вагу займають послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, які були надані 42110 фізичним особам (43,9%), надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, яка була надана 15842 фізичним особам (16,2%), витягів з реєстру платників єдиного податку – 12329 (12,6%), реєстрації платників єдиного податку – 7869 (8%).

У приміщенні ЦОП Тернопільської ДПІ працівники відділу реєстрації користувачів надають послуги з безкоштовної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису для юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадян. Протягом січня 2024 року працівниками підрозділу видано 1656 сертифікатів електронного цифрового підпису.