ІІ етап проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" стартував у нашій громаді

Дата: 15.02.2024 15:43

Сьогодні стартував другий етап проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" у Великодедеркальській громаді. Чотири команди юнаків із Великодедеркальського, Великозагайцівського, Матвіївського ЗЗСО та Темногаєцької гімназії визначали, хто ж сильніший.

- "Пліч-о-пліч"- це не про перемоги. Перш за все - про здоровий спосіб життя та залучення більшої кількості школярів до занять спортом, - зазначила директорка Департамент освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома, звертаючись до учасників та організаторів заходу.

Під час змагань на майданчику панувало спортивне завзяття та вирували щирі емоції.

Кудлак Віталій - Голова Кременецької РДА побажав юним спортсменам вдалої гри та наголосив, що кожен із них уже переможець, бо українці - нація переможців. І шкільні ліги теж про прагнення до перемог.

Вітав усіх із початком змагань і голова громади. Юрій Панасюк підкреслив, що найперш маємо бути вдячними кожному військовому, усім Збройним силам України за можливість бути тут. Також побажав гравцям позитивних емоцій від командної гри, адже проєкт "Пліч-о-пліч",з-поміж іншого, спрямований і на покращення емоційного стану, що особливо важливо у час війни.

Справжньою сенсацією для дітей стала присутність на відкритті ІІ етапу Світлана Крикончук - біатлоністки, майстра спорту міжнародного класу, срібної призерки чемпіонату Європи, чемпіонки Всесвітньої Універсіади, п'ятиразової чемпіонки світу та Європи з літнього біатлону.

Відповідно до результатів змагань, представлятиме нашу громаду на районному рівні команда Великозагайцівського ЗЗСО.

По завершенню спортивного заходу усі учасники отримали свої нагороди та подарунки від Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

#плічопліч #шкільніліги #разомпереможемо #Тернопільщина