Споживачам природного газу

Дата: 17.01.2024 16:24

Шумське УЕГГ ПрАТ «Тернопільгаз» повідомляє, що у зв’язку з інтеграцією в НАК «Нафтогаз України» з 1 лютого 2024 року ПрАТ «Тернопільгаз» припиняє надання послуг розподілу природного газу на території області. Новим оператором газорозподільних мереж буде Тернопільська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» та відповідно зміняться банківські реквізити для оплати рахунків.

Просимо побутових споживачів звернутися до Шумського УЕГГ за тел.: 0355821203; 0959472553; 0683221207; 0963735683 та з’ясувати стан розрахунків. У разі наявності боргу за попередні періоди включно з січнем, оплатити його не пізніше 30 січня 2024 року.

Попередньої оплати за лютий і наступні місяці здійснювати не потрібно. За лютий будуть виставлені рахунки з новими платіжними реквізитами.