Відбувся ІІ фестиваль "КОЛЯДУЙ ЗАХИСНИКАМ"

Дата: 09.01.2024 17:06

Сьогодні у храмі Святителя Миколая Чудотворця в селі Великі Дедеркали відбувся ІІ фестиваль різдвяних піснеспівів «КОЛЯДУЙ ЗАХИСНИКАМ». Основна мета заходу полягає у збереженні національних обрядових традицій та підтримці ЗСУ.

За доброю християнською традицією розпочали з молитви. Молебень за військо та Україну звершив благочинний Шумського благочиння ПЦУ митрофорний протоієрей Миколай Бабій .

З вітальним словом до глядачів та учасників заходу звернулися очільник району Кудлак Віталій - Голова Кременецької РДА, голова Великодедеркальської громади Юрій Панасюк, голова Борсуківської громади Роман Кухарський та начальник відділу соціального захисту населення, освіти, культури та спорту Ямпільської громади Володимир Міщук.

У фестивалі загалом взяли участь 16 колективів. Колядували хори закладів освіти та церков нашої громади, а також гості – народний аматорський колектив «Спецефект» Борсуківської ТГ і колектив «Краяни» Ямпільської ТГ.

Під час проведення фестивалю вдалося зібрати 20200 гривень. Спасибі ЗСУ, учасникам та благодійникам!

Фото без опису

Фото за посиланням https://www.facebook.com/photo?fbid=773898804782383&set=pcb.773899998115597