Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 26.12.2023 15:11

Сьогодні голова громади Юрій Панасюк у дистанційному форматі взяв участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній військовій адміністрації, що відбулась під головуванням начальника РВА Віталія Кудлака.

Серед питань порядку денного – стан забезпечення населення району якісною і безпечною для здоров’я людини питною водою, профілактика пожеж та попередження випадків загибелі людей на них. Проаналізовано результати квартальних оглядів фонду захисних споруд цивільного захисту та обговорено питання щодо надання допомоги населенню протягом зимового періоду 2023 - 2024 років.

Також заслухано стан виконання відповідними місцевими громадами рішень засідання місцевої комісії ПТЕБ та НС при райвійськадміністрації від 14 вересня 2023 року. Затверджено План дій щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків на території Кременецького району у 2024 році та схвалено План роботи місцевої комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кременецькій районній військовій адміністрації на 2024 рік.