Відбулася тридцята чергова сесія VIII скликання – заключна у цьому році

Дата: 20.12.2023 13:35

Сьогодні у залі засідань сільської ради відбулася тридцята чергова сесія VIII скликання – заключна у цьому році.

Розпочали засідання хвилиною мовчання та виконанням гімну. У першу чергу депутати заслухали звіт сільського голови про проведену у 2023 році роботу. Юрій Панасюк поінформував присутніх про виконання бюджету у звітному році, про роботу структурних підрозділів, самостійних установ та організацій, про досягнення та проблеми громади.

Значну увагу було приділено питанням бюджету: затверджено бюджет на 2024 рік та внесено зміни до бюджету 2023 року; затверджено договір про міжбюджетні трансферти між Великодедеркальської сільською та Шумською міською радами; прийнято рішення про утворення резервного фонду бюджету Великодедеркальської сільської територіальної громади. Також затверджено штатний розпис виконавчого апарату та установ Великодедеркальської сільської ради на 2024 рік, план роботи сільської ради на 2024 рік.

Низка питань стосувалися виготовлення і затвердження технічних документацій із землеустрою, затвердження акту обстеження та встановлення існуючих меж земельної ділянки, укладення договорів на управління спадщиною (земельними ділянками) між Великодедеркальською сільською радою та ТОВ"ПрофАгроТрейд".

Під час розгляду питань освітньо-культурної галузі було внесено зміни до структури КЗ «Центр культурних послуг» Великодедеркальської сільської ради, переведено різновікову дошкільну групу одного із навчальних закладів на короткотривале перебування дітей, прийнято рішення про організацію харчування школярів та вихованців закладів освіти Великодеркальської сільської ради у 2024 році.

На завершення сільський голова подякував усім за роботу у році, що минає та привітав з прийдешніми святами.