З 1 жовтня ПДФО від оподаткування грошового забезпечення чи інших виплат, одержаних військовослужбовцями, сплачують до держбюджету

Дата: 24.11.2023 16:21

Головне управління ДПС у Тернопільській області з метою реалізації вимог Закону України від 8 листопада 2023 року №3428-IX «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення підтримки обороноздатності держави та розвитку оборонно-промислового комплексу України (далі – Закон №3428) інформує наступне.

Законом №3428 розділ VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України доповнено пунктом 60, згідно з яким як виняток з положень пунктів 1 і 11 частини першої статті 66 цього Кодексу частина податку на доходи фізичних осіб від оподаткування доходів у вигляді грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України на відповідній території України та згідно із зазначеними нормами цього Кодексу належать до доходів загального фонду відповідних бюджетів, зараховуються в повному обсязі до спеціального фонду Державного бюджету України починаючи з 1 жовтня 2023 року.

Датою початку здійснення операцій по зарахуванню надходжень на нові рахунки визначено – 27.11.2023 року.

Нові бюджетні рахунки за посиланням https://tr.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv