Тернопільщина: за 10 місяців до зведеного бюджету надійшло майже 11,6 мільярдів гривень

Дата: 02.11.2023 12:49

Платники податків Тернопільщини продовжують підтримувати економіку України, сплачуючи до бюджету податки. Завдяки їх активній громадянській позиції та патріотизму бюджет стабільно отримує кошти для Збройних Сил України та соціальних виплат.

Так, упродовж січня-жовтня цього року Зведений бюджет України від платників Тернопільщини отримав 11 млрд 597,9 млн грн податків та зборів. Вдалося забезпечити приріст порівняно з аналогічним періодом 2022 року, який склав понад 2,3 млрд гривень або ж 25 відсотків.

До державної скарбниці від наших краян надійшло 4,3 млрд гривень, що на 827,4 млн грн більше, ніж за 10 місяців минулого року. Серед основних бюджетоформуючих платежів лідирують податок на додану вартість (понад 1,5 млрд грн), податок з доходів фізичних осіб (понад 1,4 млрд грн) та податок на прибуток (719,7 млн грн).

Доходи місцевих бюджетів упродовж січня-жовтня цього року склали понад 7,3 млрд гривень. Це майже на 1,5 млрд або ж на 25 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Податкова служба Тернопільщини щиро дякує платникам за відповідальне ставлення до сплати податків та вагомий внесок у фінансову підтримку держави!