Збір за місця для паркування транспортних засобів поповнив місцеві бюджети Тернопільщини майже на 3,4 млн гривень

Дата: 31.10.2023 15:40

Упродовж січня-вересня цього року до місцевих бюджетів Тернопільської області від платників надійшло 3 млн 366,9 тис. грн збору за місця для паркування транспортних засобів. Це на 330,5 тис. грн більше порівняно з відповідним періодом 2022 року.

Зокрема, фізичні особи – платники податків сплатили за 9 місяців року 1,5 млн грн збору за місця для паркування, а юридичні особи – 1,9 млн гривень.

Нагадуємо, що платник збору за місця для паркування транспортних засобів, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору у контролюючому органі за місцезнаходженням земельної ділянки.