Урочистості до Дня працівників освіти

Дата: 29.09.2023 12:02

Сонячний осінній день, теплі зустрічі з колегами, посмішки, сльози, гордість, вдячність…З такими емоціями сьогодні відзначили День працівників освіти в Великодедеркальській громаді.

Символічно, що цьогоріч День вчителя відзначається в Україні разом з Днем захисників і захисниць. Адже саме завдяки нашим захисникам і захисницям в такий непростий час педагоги мають можливість працювати та передавати нашим дітям свої знання та вміння.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів, котрі віддали своє життя у боротьбі за свободу та незалежність України.

Всіх освітян громади з їх професійним святом привітав онлайн сільський голова Юрій Панасюк та побажав міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

До вітань долучилася начальник відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму Ольга Федюк , яка зазначила, що освітяни є справжньою цінністю Великодедеркальської громади і подякувала їм за важку та нелегку працю, особливо під час війни.

Слова пошани та вдячності в цей день лунали на адресу вчителів, котрі сьогодні боронять українські землі

Троє педагогів - Олександр Попович, Любомир Бонк та Олександр Сердечний з Великодедеркальської громади перебувають в лавах Збройних Сил України.

Дякуємо Вам за те, що обороняєте нас і нашу державу! Зі святом, дорогі педагоги-воїни! Чекаємо вас з нетерпінням.

Грамотами, квітами та подарунками з нагоди свята відзначено кращих вчителів освітніх закладів громади.

Викладачі та вихованці Великодедеркальської мистецької школи долучилися до вітань та організували цікаву мистецьку програму.

Вітаємо усіх освітян Великодедеркальської громади з прийдешнім професійним святом! Бажаємо міцного здоров'я, стійкості, МИРУ та перемоги.

Фото без опису