Юристи податкової служби Тернопільщини відстояли в судах 112,3 млн грн на користь держави

Дата: 02.10.2023 09:47

З початку року на розгляді у судах різних інстанцій перебувало 1007 справ на суму 977,7 млн гривень. Розглянуто 366 справ на суму 540,5 млн грн, з яких на користь ГУ ДПС області 228 справ (у тому числі немайнові спори) на суму 112,3 млн грн, на користь платників податків 138 справ на суму 428,2 млн гривень.

Із загальної кількості справ, що у звітному періоді перебували (перебувають) на розгляді в судах різних інстанцій, одну з ключових категорій становлять справи за позовами платників податків до органів ГУ ДПС у Тернопільській області про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень-рішень 203 справи на суму 634,4 млн гривень. Відтак розглянуто 86 таких справ на суму 452,5 млн грн, з них 37 справ на користь органів ГУ ДПС області на суму 25,8 млн гривень.