Представники громад Тернопільщини з навчальним візитом перебувають на Хмельниччині

Дата: 27.09.2023 15:49

На Хмельниччині за підтримки U-LEAD вчора стартував візит з обміну досвідом на тему «Побудова довіри як ефективний інструмент розвитку громади».

Від Тернопільщини учасниками навчальної поїздки стали представники Великоберезовицької, Бучацької, Купчинецької, Копичинецької, Великодедеркальської, Кременецької, Підволочиської та Скориківської територіальних громад.

Учасники візиту вже встигли ознайомитися з діяльністю Красилівською міської ради, яка є яскравим прикладом якісно нової комунікації з мешканцями громади і високого рівня довіри до влади.

Гості мали можливість поспілкуватись з головою Красилівської міської ради Нілою Островською, яка постійно реалізує практику прямого регулярного спілкування з мешканцями у соцмережах.

Другим важливим лейтмотивом візиту у Красилівську громаду стало знайомство з практиками побудови системи залучення додаткових фінансових ресурсів та використання можливостей державних та міжнародних програм, в тому числі через координацію благодійних та гуманітарних ініціатив з початку війни.

Голови і заступники голів громад відвідали Красилівський ліцей, де з 2021 року відкриті класи з вивченням предметів на профільному рівні. Організація профільного навчання із урахуванням здібностей та освітніх потреб дала можливість отримати учням якісні знання з подальшим продовженням навчання на вищих рівнях освіти.

Учасники візиту оглянули й Спортивно-реабілітаційний центр міста Красилів, збудований із залученням коштів ДФРР, державного та місцевих бюджетів.

Згодом делегація відвідає ще Староушицьку та Теофіпольську територіальні громади.