Користувачі отримали понад 10,6 тис. безкоштовних кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів від ДПС

Дата: 22.09.2023 12:35

Воєнний стан спонукав жителів нашого краю до активного використання електронних сервісів та обмеженого безпосереднього спілкування. А усі можливості Електронного кабінету: від подання звітності, заяв до з’ясування нарахованих та сплачених платежів тощо громадянам надає наявність у них цифрового підпису.

Так, впродовж січня-серпня цього року працівники сектору реєстрації користувачів Головного управління ДПС у Тернопільській області видали 10682 сертифікати відкритих ключів електронного цифрового підпису.

Нагадаємо, послуга з видачі кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису для юридичних осіб, приватних підприємців та громадян є безкоштовною. Охочі можуть нею скористатися, відвідавши сектор реєстрації користувачів ГУ ДПС в області, що знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. Білецька,1, Центр обслуговування платників Тернопільської ДПІ, кімн. 122. Крім цього, за допомогою сервісу повторного формування сертифікатів за електронним запитом кожен користувач має змогу самостійно, у режимі 24/7, а головне – дистанційно, протягом 2-3 хвилин отримати новий сертифікат, який матиме строк чинності до 2 років.