Великодедеркальська громада
Тернопільська область, Кременецький район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПІДПРИЄМСТВ ДЛЯ НАДАННЯ ГРАНТОВОЇ ПІДТРИМКИ У ВПРОВАДЖЕННІ ЗАХОДІВ З ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЇ

Дата: 06.09.2023 09:14
Кількість переглядів: 55

Запрошуємо подати свою заявку на конкурс щодо надання організаційної, технічної та фінансової підтримки з метою впровадження заходів з енергоефективності в рамках проєкту «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час», що впроваджується ГО «Міжнародна фундація розвитку», в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Мета проєкту: надання організаційної, технічної та фінансової підтримки для підвищення енергоефективності промислових підприємств у воєнний період. Цілі проєкту: – визначення потреб підприємств у сфері енергоефективності; потенціалу співробітників підприємств у сфері енергоефективності; – допомога 25 відібраним, на першому етапі, підприємствам у плануванні заходів з енергоефективності шляхом проведення експрес-енергоаудиту та навчання персоналу; – реалізація програми міні-грантів (10 000,00 євро на 1 підприємство) з впровадження заходів з енергоефективності для 15 відібраним, на другому етапі, підприємствам. Підприємства будуть відібрані за результатами відкритого конкурсу на основі поданих заявок щодо висловлення зацікавленості (CoI). Оголошення про відкритий конкурс розміщено на власних онлайн-ресурсах Громадської організації «Міжнародна фундація розвитку» та на онлайн-ресурсах партнерів проєкту. Після завершення процесу відбору 25 підприємств-переможців буде запрошено приєднатися до проєкту та підписати Меморандум щодо умов участі для проведення експрес-енергоаудиту та навчання їх персоналу. Надалі лише з 15 підприємствами буде підписано грантові контракти. Гранти надаватимуться у гривневому еквіваленті 10 000,00 євро на одне підприємство. Гранти можуть бути використані виключно для фінансування енергоефективних заходів, визначених у грантовому договорі за результатом проведеного раніше енергоаудиту. Дедлайн подання заявки: чекаємо на зацікавленість цією пропозицією та заповнення заявки на участь у проєкті до 08 вересня 2023 р. Більш детальну інформацію про проєкт та форму заявки Ви можете отримати за посиланням:http://in-fd.com/2023/08/04/proyekt-pidtrymka-energomodernizatsiyipidpryyemstv-u-voyennyj-chas/ Про результати конкурсного відбору усім буде повідомлено на вказану у заявці електронну адресу. Очікуємо на Вашу заявку та активну участь у сприянні стійкому розвитку підприємств у цей важливий час. До оголошення прикріплено: інформація про проєкт та форма анкети-конкурсної заявки Посилання на інформацію про проєкт: За додатковою інформацією щодо конкурсу звертатися до проєктного менеджера Сергія Касяна за номером +380505124805

Мета проєкту: надання організаційної, технічної та фінансової підтримки для підвищення енергоефективності промислових підприємств у воєнний період.

Цілі проєкту:

– визначення потреб підприємств у сфері енергоефективності; потенціалу співробітників підприємств у сфері енергоефективності;

– допомога обраним підприємствам у плануванні заходів з енергоефективності шляхом проведення експрес-енергоаудиту;

– реалізація програми міні-грантів для підтримки впровадження заходів з енергоефективності в обраних підприємствах;

– сприяння підвищенню енергоефективності в промисловому секторі.

Опис діяльності проекту.

Проєкт реалізується у кілька етапів.

Етап 1. Відбір підприємств та підготовка тренінгу.

Етап 2. Надання технічної підтримки підприємствам для планування енергоефективних заходів.

Етап 3. Надання міні-грантів для підтримки впровадження енергоефективних заходів на підприємствах.

Етап 4. Надання обладнання для підтримки професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) для навчання працівників підприємств.

Етап 5. Презентація та поширення результатів проекту .

У рамках проекту планується надання технічної та фінансової підтримки у вигляді міні-грантів на впровадження енергоефективних заходів приватним підприємствам виробничого сектору. Пріоритет надаватиметься підприємствам, які тимчасово перемістилися до інших адміністративно-територіальних одиниць, продовжують свою господарську діяльність. Підприємства будуть відібрані за результатами відкритого конкурсу на висловлення зацікавленості (CoI), який буде розміщено на портал «Дія.Бізнес» та онлайн-ресурсах партнерів проекту. Після завершення процесу відбору 25 відібраних підприємств будуть запрошені приєднатися до проекту та підписати лист-зобов'язання щодо умов участі. Навчання з енергоефективності буде організовано у вигляді серії навчально-практичних онлайн-вебінарів з підвищення енергоефективності в промисловості загальною тривалістю 20 годин. Для кожного підприємства-учасника буде проведено експрес-енергоаудит відповідно до вимог стандарту ISO 50002 «Енергоаудит, тип 1». П’ятдесят закладів ПТО Міністерства освіти і науки України та Державної служби зайнятості, які реалізують короткострокові програми у сфері енергоефективності за меморандумами з GIZ, отримують технічне обладнання для підтримки безперервного навчального процесу в умовах воєнного часу. Після завершення Фази 2 та 3, на основі її результатів та додатково розроблених критеріїв, буде відібрано 15 підприємств, які отримають подальшу підтримку у вигляд міні-грантів на реалізацію заходів з енергоефективності. З цими підприємствами буде підписано грантові контракти. Гранти надаватимуться у гривневому еквіваленті 10000,00 євро на одне підприємство. Гранти можуть бути використані підприємствами виключно для фінансування енергоефективних заходів, визначених у грантовому договорі. На завершення цього етапу будуть створені «історії успіху», які задокументують досвід підприємств та результати енергоефективних покращень. Вони складатимуться з текстової частини та відеоконтенту з презентацією результатів впровадження енергоефективних заходів. Заходи з комунікації та візуалізації забезпечать широке та своєчасне інформування та популяризацію проекту. Заходи з комунікації та візуалізації забезпечать широке та своєчасне інформування та популяризацію проекту. Бенефіціари та інші зацікавлені сторони будуть поінформовані про цей проект, його результати та вплив, роль партнерів, а також про підтримку та фінансування проекту з боку Німеччини. Очікувані результати проекту: Проект спрямований на підвищення енергоефективності промислових підприємств та підприємств, що постраждали від військових дій, шляхом проведення заходів з розвитку потенціалу, експрес-енергоаудитів та надання міні-грантів на впровадження енергоефективних заходів для підприємств.

Довгострокові результати проекту:

1. Зниження енергоємності галузі та впливу виробничих процесів на клімат.

2. Сприяння енергоефективності на підприємствах як можливість зменшити частку енергії у собівартості продукції підприємств.

3. Підвищення попиту на фахівців з кваліфікацією у сфері енергоефективності.

4. Зменшення навантаження на енергетичну систему територій, на яких розміщуються виробничі потужності.

5. Підтримка імплементації положень Закону України «Про енергоефективність», Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та процесу вступу України до ЄС.

6. Підтримка спроможності закладів ПТО забезпечувати кращий та ефективніший навчальний процес у впровадженні короткострокових програм з енергоефективності.

7. Створено сталий цифровий навчальний простір у цих закладах ПТО.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь