Податківці розповіли про відновлення відповідальності при застосуванні касової техніки

Дата: 14.08.2023 11:34

Низка  зустрічей податківців із представниками бізнесу Тернополя відбулася у зв’язку із вступом у дію Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Представники Головного управління ДПС у Тернопільській області спілкувалися з підприємцями у місцевих торгових обєктах.

З огляду на важливість своєчасного інформування про положення Закону № 3219-IX такі зустрічі стануть систематичними, – зазначають у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області та звертають увагу суб’єктів господарювання на відновленні відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

Зокрема, з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту не проведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону.

Умовою дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО є реєстрація РРО та/або ПРРО в контролюючому органі.