Як уникнути блокування податкових накладних? Запитуйте на вебінарі в ДПС області

Дата: 23.06.2023 10:57

Багато платників ПДВ продовжує стикатися з проблемними ситуаціями, коли їм відмовляють у реєстрації податкових накладних або коли вони знаходять себе в переліку ризикових платників. Тому фахівці Головного управління ДПС у Тернопільській області 27 червня 2023 року о 10:00 год, в Zoom за посиланням https://us05web.zoom.us/j/8818963435?pwd=cjFKSFFCVEtXNHpLMkdrdGVJN2JhQT09 або за кодом ідентифікації: 8818963435 та кодом доступу: Tax 12345 проведуть на цю тематику вебінар.

На заході будуть говорити про причини блокування податкових накладних, розкажуть, як уникнути майбутніх ризиків такого блокування та що робити платникам податків, які потрапили до переліку ризикових.

Детально під час трансляції розповість про основні питання вебінару начальниця управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Тернопільській області Наталія Стецько.

До зустрічі в ефірі!