Безкоштовна юридична допомога для ВПО у Тернопільський області

Дата: 04.05.2023 10:35

⚡️ Безкоштовна юридична допомога для ВПО у Тернопільський області 💼 Ви можете скористатись безоплатними юридичними консультаціями від програми «Єднання заради дії». ❓Як звернутись по консультацію? 📞 За телефоном: +380680108215 📩 Написавши на пошту юристки: ysovyk@radnyk.org. З яких тем можна звертатися? ☑️ відновлення втрачених документів; ☑️ отримання пенсії на новому місті проживання; ☑️ виплати на дитину; ☑️ тимчасове житло для ВПО; ☑️ правила виїзду за кордон та багато іншого. 📖 Ви можете отримати консультацію будь-яким зручним способом — телефоном, електронною поштою або в месенджері. 📍 Ця публікація стала можливою в рамках програми Єднання заради дії, що впроваджується IREX разом з Благодійним Фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та за підтримки Державного департаменту США.