Річниця світлої пам'яті Героя Михайла Польового

Дата: 19.04.2023 09:14

Сьогодні, 19 квітня 2023 року, річниця загибелі Михайла Польового. Народився Герой 21 листопада 1976 року у Великих Дедеркалах. 6 березня 2022 року, з початком російського вторгнення в Україну був призваний за мобілізацією до Збройних Сил України. Служив у в/ч А4056. Загинув внаслідок ворожого мінометного обстрілу в населеному пункті Павлівка на Донеччині 19 квітня 2022 року.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, посмертно.

Важка втрата для родини, для громади, для України... Глибоко сумуємо та співчуваємо близьким загиблого Героя... Царство Небесне та Вічний спокій...

Вічна пам'ять та слава Герою! Герої не вмирають, вони завжди живуть в наших серцях!Фото без опису