З початку року бізнесу Тернопільщини відшкодовано 525 млн грн податку на додану вартість

Дата: 10.04.2023 09:32

У січні-березні цього року 116 суб’єктів господарювання краю заявили про бюджетне відшкодування податку на додану вартість. Заявлена платниками до повернення сума склала 482 млн гривень.

Протягом першого кварталу цього року суб’єктам підприємницької діяльності – юридичним особам Тернопільщини з державного бюджету відшкодовано, з урахуванням перехідних залишків попередніх періодів, 525 млн грн податку на додану вартість.

За результатами проведених перевірок податковими органами області цьогоріч упереджено заявлене бюджетне відшкодування ПДВ на 19,4 млн гривень.

На початок квітня загальний залишок заявленого невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становив 383 млн гривень, оскільки 367 млн грн перебувають у стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами податкового законодавства, а 16 млн грн – у судовому та адміністративному розглядах.