З початку року від платників Тернопільщини до зведеного бюджету надійшло понад 3 мільярди гривень

Дата: 04.04.2023 09:39

Платники Тернопільщини у складний воєнний час продовжують підтримувати економіку України, сумлінно сплачуючи до бюджету податки. Завдяки їх активній громадянській позиції держава стабільно отримує кошти для забезпечення Збройних Сил України та соціальних виплат.

Так, протягом січня-березня цього року Зведений бюджет України від платників Тернопільщини отримав 3 млрд 167,7 млн грн податків та зборів. Вдалося забезпечити приріст порівняно з січнем-березнем 2022 року, який склав 815,8 млн гривень або ж 35 відсотків. Тільки у березні до зведеного бюджету область спрямувала майже 1,2 млрд гривень.

До державної скарбниці від наших краян надійшло 1 млрд 269,7 млн гривень. Серед основних бюджетоформуючих платежів лідирують податок з доходів фізичних осіб (в тому числі військовий збір) ­– 477,9 млн грн, податок на додану вартість – 424,3 млн грн, податок на прибуток – 310,2 млн грн, а також акцизний податок – 28,5 млн гривень.

Доходи місцевих бюджетів упродовж перших двох місяців року склали майже 1,9 млрд гривень. Це на 487,9 млн або ж на 34,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Податкова служба Тернопільщини щиро дякує платникам за відповідальне ставлення до сплати податків та вагомий внесок у фінансову підтримку держави!