ХVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»

Дата: 27.03.2023 11:47

XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»🎨

В цьому році Конкурс направлений на привернення уваги до порушених правах українських дітей, що постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України.

До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України,
віком до 18 років. Також в цьому році запрошуються до участі школярі — громадяни України,
що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінацію).
До оцінювання робіт конкурсантів будуть залучені: відомі державні та громадські діячі,
вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань..
Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Для участі у Конкурсі необхідно до 1 травня 2023 року надіслати конкурсну роботу (малюнок) разом з заявкою в електронному варіанті (у відсканованому форматі, JPEG), на електрону адресу uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі – «Мої права»).

До конкурсної роботи обов’язково подається заявка у довільній формі в форматі WORD (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи). Будь-яке офіційне оформлення (засвідчення печаткою чи подання заявки на бланку навчального закладу) не вимагається.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету (https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter) – uccplec@gmail.com, голова організаційного комітету — Сошников Антон Олександрович.https://rada.info/upload/users_files/04393999/566f3d1c4f0a0c13c99707fd5b34d0b7.pdf