​​​​​​​Великодедеркальська громада попрощалася з загиблим Героєм Миколою Григоровичем Палієм

Дата: 23.02.2023 20:26

Великодедеркальська громада попрощалася з загиблим Героєм Миколою Григоровичем Палієм. Близькі, рідні, друзі, односельчани, військові, духовенство, представники влади прийшли вшанувати полеглого воїна. В Малих Дедеркалах на подвір'ї, де живе сім'я Миколи Григоровича, священики відслужили заупокійну літію. Після цього траурний кортеж вирушив до храму Святителя Миколая Чудотворця у Великих Дедеркалах, де духовенство на чолі з благочинним Шумського благочиння митрофорним протоієреєм Миколаєм Бабієм відправили чин похорону. Труну покрили державним прапором, який потім з Грамотою пошани, вручили дружині загиблого Героя. Під залпи почесної варти Миколу Палія поховали на кладовищі у Великих Дедеркалах.

Щирі співчуття близьким, рідним та друзям загиблого Героя Миколи Палія! Покійному Царство Небесне та вічний спокій!

Слава Героям України!