День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 15:08

Фото без описуСьогодні, 20 лютого 2023 року, ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні, які поклали життя за європейське майбутнє України. У Великодедеркальська об'єднана територіальна громада відбулася панахида за загиблими на Євромайдані, присутні вшанували Героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного знака Героям Небесної Сотні. Сільський голова Юрій Панасюк та о.Назарій Кобильняк відзначили, що події осені-зими 2013-2014 років показали всьому світові, що український народ був, є і буде! І зараз ми знову, як і сотні років тому, виборюємо своє "завтра". То ж, нехай ця жертва Героїв Небесної Сотні буде не марною. Пам'ятаймо їх подвиг і молімося за спокій спочилих душ. Слава Україні! Героям слава!