Попередні підсумки акції "Подаруй тепло солдату"

Дата: 14.12.2022 16:05

У Великодедеркальській громаді протягом листопада 2022 року проводилась благодійна акція «Подаруй тепло солдату» під час якої проводився аукціон картини Інни Михайлів, благодійні лотереї в мережі Facebook, тощо.

Цей захід знайшов свою підтримку серед закладів освіти, церковних громад, лікарні та інших установ та жителів громади. В рамках акції вдалося зібрати 64 672 грн. 50 коп.

Результатом нашої спільної праці стала винагорода у вигляді подяки від військової частини А4248. Але найбільше тішить, що ми разом допомагаємо долати ворога на передовій військовослужбовцям з нашої громади.

А тепер звіт:

З цих коштів пошили 18 бушлатів на 27 тис. грн. (два бушлати ще буде докуплено та передано додатково).

990 грн. потрачено на павербанк для Собка Миколи Андрійовича з 68 Єгерської бригади.

4115 грн. – бензопила + мастила до неї для Олександра Куліша з Великих Загаєць з 36 бригади морської піхоти.

5 000 грн. було перераховано Шараку Юрію Георгійовичу з Великих Дедеркал на польову майстерню для ремонту техніки і озброєння.

В рамках допомоги дітям Херсонщини були придбані товари на суму 3 000 грн. для дітей Чорнобаївської громади.

Також з цих коштів здійснювалась оплата послуг «Нової пошти» за пересилку бензопили, маскувальної сітки, коліс та рами під сидіння для автомобіля.

На сьогоднішній день залишок становить 42 017 грн. 50 коп.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису