На забезпечення соціальних гарантій Тернопільщина спрямувала майже 5,9 млрд гривень

Дата: 08.12.2022 15:57

За 11 місяців цього року цього року роботодавці Тернопільщини сплатили 5 млрд 871,7 млн грн єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування. Порівняно з відповідним періодом минулого року приріст надходжень із цього платежу склав 1,4 млрд грн або на 32 відсотки більше.

Лише у листопаді платники нашого краю спрямували на соціальні гарантії 609,1 млн грн єдиного внеску, що на 40 відсотків більше, ніж минулоріч. Приріст платежу до листопада 2021 року склав 176 млн гривень.

Нагадаємо, що єдиний внесок є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань. У період воєнного стану держава виконує соціальні зобов’язання перед своїми громадянами, а для цього необхідні фінансові ресурси.

Відтак саме відповідальна позиція бізнесу та зразкова податкова дисципліна платників податків сприяє економічній стабільності та фінансовій безпеці країни.