Дата: 05.12.2022 09:17

Замовник: Центр надання соціальних послуг Великодедеркальської сільської ради.

ЄДРПОУ: 44126187.

Назва предмета закупівлі: Електрична енергія (ДК 021:2015 – 09310000-5 –Електрична енергія).

Очікувана вартість закупівлі: 241 200,00 грн (Двісті сорок одна тисяча двісті гривень 00 копійок) з ПДВ.

Очікуваний обсяг закупівлі Товару: 36 000 кВт*год.

Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету.

Вид процедури: відкриті торги з особливостями.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-01-017348-a.

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення: визначення очікуваної вартісті предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) електричної енергії за календарний рік (бюджетний період). Ціна (тариф) за одиницю товару (1кВт*год електричної енергії) ґрунтується на всіх фактичних складових ціни електроенергії та включає в себе:

- закупівельну ціну/середньозакупівельну ціну електричної енергії на відповідному ринку;

- тариф, встановлений Регулятором для оператора системи передачі за передачу електричної енергії;

- націнку постачальника за послуги з постачання електричної енергії;

- витрати на сплату податків і зборів (обов’язкових платежів) та інших платежів, усі інші витрати, необхідні для належної поставки електричної енергії.

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:  технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері послуг з постачання електричної енергії.

Вимоги щодо якості продукції:

Постачання електричної енергії повинно здійснюватись у відповідності до вимог «Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312. Учасник повинен добросовісно виконувати свої фінансові зобов’язання перед іншими учасниками ринку електричної енергії, відповідно до «Правил ринку», затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018  № 307 (у редакції постанови НКРЕКП від 24.06.2019 № 1168).

Під час постачання електричної енергії учасник повинен забезпечити реалізацію права замовника на особистий прийом відповідною службовою (посадовою) особою постачальника електричної енергії, з метою можливості оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником та споживачем, у відповідності до вимог п. 8.3.17 та п.8.3.6. «Правил роздрібного ринку електричної енергії».