Оголошення !

Дата: 06.12.2021 15:47

Великодедеркальська сільська рада оголошує конкурс на кращу новорічну ялинкову іграшку, який триватиме до 15 грудня 2021 року.

Друзі! Поспішайте взяти участь у конкурсі!

Можливість прийняти участь у конкурсі має кожна дитина, яка проживає та навчається  на території  Великодедеркальської ОТГ віком від 6 до 18 років.

Учасників розподіляють за наступними віковими категоріями:

-         від 6 до 10 років

-         від 11 до 15 років

-         від 16 до 18 років (включно).

Новорічно-різдвяні іграшки  мають стосуватися теми конкурсу.

Вимоги до конкурсу:

Для виготовлення ялинкової іграшки можливе використання будь-яких легких, безпечних матеріалів та витривалими до погодніх умов (дощ, сніг).

Іграшки повинні бути наділені характерними, конкретними або стилізованими рисами, відрізнятися різноманітністю, мати розмір необхідний для прикраси новорічної ялинки  не менше 10 x 10 см.

Конструкція виробу повинна мати кріплення. Кріплення повинно витримати вагу іграшки. Іграшки можуть бути плоскими або об'ємними, двосторонніми (із зворотного боку має визначатися образ).

Не використовувати у виготовленні виробів жесть, голки, шпильки, бите скло та інші колючі, ріжучі предмети.

Естетичне оформлення конкурсної роботи.

До кожної конкурсної роботи необхідно додати інформацію українською мовою: назву роботи, матеріал тощо; прізвище, повне ім’я та вік автора конкурсної роботи; назва населеного пункту, контактний телефон.

Умови проведення конкурсу та нагородження

Конкурс проводиться з 01 грудня 2021 року по 15 грудня 2021 року включно.

Конкурсні роботи передаються до відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Великодедеркальської сільської ради за адресою                               с. Великі Дедеркали, вул. Садова, 1.

Остаточне визначення переможців відбудеться колегіально журі, засідання якої буде проведено 16-17 грудня 2021 року, буде визначено по 3 переможця в трьох вікових категоріях.

Підсумки Конкурсу та церемонія нагородження переможців відбудеться на відкритті Новорічної ялинки в селі Великі Дедеркали.

Автори кращих ялинкових прикрас отримають грошові винагороди, а їхні іграшки будуть прикрашати головну ялинку територіальної громади протягом усіх Новорічних та Різдвяних свят.

Ми з нетерпінням чекаємо на нові креативні, неповторні і оригінальні роботи. Бажаємо учасникам Конкурсу гарного настрою, реалізації усіх творчих задумів, успіхів та перемог!