До уваги сільськогосподарських товаровиробників з виробництва гречки в 2021 році !

Дата: 20.10.2021 14:46
Кількість переглядів: 1144

Набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 886 „ Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь”. Субсидії надаються отримувачам на безповоротній основі в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на поточний рік, у розрахунку на один нектар оброблюваних угідь, на яких вирощувалась гречка у розмірі до 5 000 гривень на один гектар, але не більше ніж на 300 гектарів оброблюваних угідь одним отримувачем.