Оголошення !

Дата: 09.08.2021 11:14

Оголошується конкурс на створення офіційної символіки (герба, прапора та гімну) Великодедеркальської об’єднаної територіальної громади

Фото без описуВиконавчим комітетом Великодедеркальської сільської ради оголошено конкурс на створення офіційної символіки Великодедеркальської об’єднаної територіальної громади. Метою конкурсу є визначення найкращих конкурсних робіт зі створення офіційної символіки (герба, прапора та гімну) Великодедеркальської об’єднаної територіальної громади. Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

І етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 06.08.2021 року по 20.08.2021 року;

ІІ етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих – з 20.08.2021 року по 23.08.2021 року;

ІІІ етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 24.08.2021 року.

ІV етап - підбиття підсумків громадського голосування – 01.09.2021 року.

VI етап – затвердження офіційної символіки Великодедеркальської сільської ради.

У конкурсі безкоштовно можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

Конкурсні роботи подаються або надсилаються до Виконавчого комітету Великодедеркальської сільської ради поштою або особисто на адресу: с. Великі Дедеркали, вул. Садова, 1, Кременецький р–н, Тернопільська обл., 47144.

Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку (dederk_sr@ukr.net) з поміткою у назві теми листа «Герб та прапор Великодедеркальської ОТГ».

Телефон для довідок: 096-11-94-895

Розпорядження

Заявка на участь у конкурсі