До відома усіх сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та зацікавленого населення

Дата: 14.07.2021 12:07
Кількість переглядів: 791

Елеватор Товариства з обмеженою відповідальністю Гранд Інвест Лімітед” (Волинська обл., Ковельський р-н, смт.Голоби, вул. Ткача,  1) запрошує до співпраці.

Підприємство має сертифікат відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки. Сертифікована та обладнана сучасними приладами виробничоехнологічна лабораторія проводить всі види досліджень зерна олійних, зернових, технічних культур та продуктів їх переробки. Підприємство має два приймально - розвантажувальні комплекси. Потужність одночасного зберігання  зерна  на  елеваторі  –  23  000  тон,  потужність  приймання:  120тон/добу.