Оголошення !

Дата: 01.06.2021 12:33
Кількість переглядів: 316

За сприяння Міністерства соціальної політики України та підтримці управління сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації одна дитина, яка проживає на території Великодедеркальської сільської ради, що належить до пільгової категорії з 31 травня по 20 червня 2021 року перебуває на оздоровленні та відпочинку у Міжнародному дитячому центрі «Артек».

Звертаємось до батьків та законних представників дітей пільгових категорій, про можливість отримати послуги з оздоровлення та відпочинку для ваших дітей у всеукраїнських дитячих центрах «Артек» та «Молода гвардія», а також в оздоровчих таборах Тернопільської області.

Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону – 096-11-94-895 (Віталій Власюк).