Спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя»

Дата: 27.05.2021 10:20

26 травня 2021 року на спортивних майданчиках Західноукраїнського національного університету м. Тернопіль, відбувся фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».

Захід проведено місцевим осередком громадської організації «Національний олімпійський комітет України» в Тернопільській області.

Участь у змаганнях взяли десять команд закладів загальної середньої освіти області.

Великодедеркальську ОТГ представляла команда учнів Великозагайцівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Визначались переможці у змаганнях з презентації «Ми – олімпійська надія України», олімпійської вікторини та спортивної естафети.

За підсумками трьох етапів змагань наша команда здобула ІІ загальнокомандне місце та нагороджена цінними подарунками від Національного олімпійського комітету України.

Висловлюємо подяку вчителю фізичного культури Леоніду Шульгану за підготовку команди до змагань та учням: Бицман Вікторії, Грабару Ярославу, Гродській Софії, Дахнюку Максиму, Завірюсі Уляні, Кадлубенку Віталію, Кирилюку Володимиру, Ковпак Софії, Нікітовичу Олександру, Огородніку Андрію, Соколовській Маріанні, Хаврусь Каріні.