Благодійна акція «Серце до серця»

Дата: 13.05.2021 14:33

Сільський голова Юрій Панасюк спільно із працівниками Великодедеркальської сільської ради долучилися до збору коштів для закупівлі неонатального обладнання в Тернопільську обласну дитячу клінічну лікарню для дітей з вадами серця в рамках XVІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

Просимо підприємців, депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету та всіх небайдужих громадян долучитися до участі у XVІ Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця». Для складання зведеної звітності по Великодедеркальській ТГ просимо надати у відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму (с. Великі Дедеркали, вул. Садова 1,                            1 поверх) копії квитанцій про перераховану суму, або надіслати відскановані (фото) квитанції на електронну адресу dederk_osvita@ukr.net

Нагадаємо, акція триватиме до 30 вересня 2021 року під гаслом «Здорові немовлята» тому запрошуємо всіх небайдужих долучатися до збору коштів.

Долучитись до акції можна зробивши благодійний внесок у скриньку волонтера, яка розташована в приміщенні ЦНАП Великодедеркальської сільської ради, або ж за наступними реквізитами:

АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

IBAN UA 173052990000026008043604327

ЄДРПОУ 34354227

Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю неонатального обладнання для Тернопільської області.

За додатковою інформацією звертатись до Віталія Власюка, провідного спеціаліста відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Великодедеркальської сільської ради (моб. тел.: 096119895).

Крім того повідомляємо, що більш детальну інформацію про проведення акції розміщено на офіційному web-сайті Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» www.sercedoserca.com.ua

Оргкомітет Великодедеркальської

сільської ради з проведення акції

«Серце до серця»