.

Дата: 24.12.2020 09:07

Запрошуємо осіб, які потребують стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживанняу у територіальний центр соціального обслуговування села Великі Дедеркали

Про нас

Фото без описуВідділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (далі – територіальний центр). Ми надаємо різні види соціальних послуг потребуючим громадянам:

• похилого віку;
  • інвалідам (які досягли 18 – річного віку);
  • хворим ( з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці), які, відповідно до висновку лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров’я,  не здатні до самообслуговування.

Знаходиться в межах села Великі Дедеркали ( у центрі, біля скверу, бібліотеки,  ЦНАПу; заклад знаходиться на одному подвір’ї  з  ХРАМОМ – православною українською  церквою  святого Миколая Чудотворця ), на тихій і спокійній вуличці.
Ми забезпечуємо медичний супровiд   лiкаря терапевта, своєчасний прийом лiкiв, належний догляд кожного гостя професiйними та уважними доглядальницями.  Піклуємося про кожного підопічного  нашого пансіонату, про його належний догляд та комфорт.

Звертайтесь до нас і ми будемо раді допомогти Вам та Вашим рідним!

?Додаткова інформація про територіальний центр