.

Дата: 07.12.2020 16:16

Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Великодедеркальщини!

Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Фото без опису

Ви обрані людьми, які довірили Вам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі.  Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною - владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства. Ви зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальної громади, про добробут кожного мешканця.  І сьогодні, в непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громади та спільно відстоювати її прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства.

Великодедеркальський сільський голова       Юрій ПАНАСЮК