.

Дата: 04.12.2020 16:43

Фото без описуФото без описуФото без опису

Вітаємо Юрія Валентиновича Панасюка з отриманням високого ступеня  довіри громади -  обрання  керманичем

Великодедеркальської об’єднаної територіальної громади

Ми раді, що Ви з нами.

Допоможемо  порадою,  підтримаємо добрим словом, щоб на складній дорозі підвищення  професійної майстерності,  становлення керівника нового об’єднання Вам було комфортно, затишно. Упевнені у Вашій соціальній  і управлінській  компетентності.

Ми усіляко сприятимемо Вашому   зростанню, бо тепер  від Вас залежатиме наш добробут,  ростиме віра у завтрашній день,  упевненість у розквіті нашої УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ.

Сили Вам, оптимізму, натхнення, успіхів і нових звершень.

Добра.  Радості.  Здоров’я.  Любові.  Наснаги.

Ми усі. Жителі славної громади,  яку Ви очолили й поведете, сподіваємося,

доброю дорогою у майбутнє

Фото без описуФото без описуФото без описуЖителі Великодедеркальської сільської ради щиро вдячні Данилюку Івану Федоровичу за багаторічну плідну працю

Фото без описуФото без опису

Кожен із нас напередодні новорічних свят сподівається на диво,чекає гарних новин і вірить у те, що завтра буде краще.

Усі ми знаємо, що реалізація завдань залежить від нас самих, головне,  прагнути до професійного зростання і вміти цінувати працю інших. Допомагайте порадою, підтримуйте добрим словом своїх колег, підвищуйте свою  майстерність, - це сприяти професійному зростанню  нашого колективу. Подолати труднощі і привести до вершин успіху може лише творчий, професійний колектив, який очолює керівник, відкритий новаціям, здатний змінюватися, враховувати нові вимоги, спроможний дати відповіді на численні запитання, обізнаний з нюансами роботи. Сподіваємося, що ми зможемо здійснити часточку ваших професійних мрій – допоможемо у прийнятті найоптимальніших рішень, розв’язанні різних проблем та найважливіших справ, бо усі ми прагнемо одного – благополуччя нашої великої родини – Великодедеркальської об’єднаної територіальної громади!

Сподіваємося на плідну співпрацю. Колектив Великодедеркальської сільської ради