Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Зручно, швидко і без черг. Записатися на прийом у відділи ДРАЦС можна онлайн – за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Пройшовши нескладний процес реєстрації, громадяни отримують можливість в електронній формі, не виходячи з дому:

• подати заяву у сфері державної реєстрації актів цивільного стану з питань державної реєстрації:
  • оплатити з використанням платіжних систем послуги відділів державної реєстрації актів цивільного стану;
  • здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням зручних для громадян дати та часу;
  • отримати консультації працівників відділів державної реєстрації актів цивільного стану за результатами розгляду надісланих через веб-портал заяв або звернень.

Зазначимо, подання до відділів ДРАЦС звернень щодо заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет не звільняє від необхідності особистого звернення користувача до відділу та подання ним документів, передбачених законодавством.

Посилання на ресурс - https://dracs.minjust.gov.ua/

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області