Поширені та рідкісні імена, якими у 2019 називали новонароджених на Тернопільщині

Дата: 10.12.2019 10:07
Кількість переглядів: 133

Рідкісне, популярне чи традиційне? Нерідко батькам потрібен не один тиждень, аби вирішити, як назвати свою новонароджену дитину.

Протягом 2019 року найбільш поширеними іменами, які надавали дівчаткам при державній реєстрації народження в органах державної реєстрації актів цивільного стану Тернопільської області, були Анастасія, Анна, Ангеліна, Вероніка, Вікторія, Дарина, Єва, Злата, Марія, Софія, Соломія. Хлопчиків найчастіше називали іменами Андрій, Артем, Владислав, Давид, Данило, Денис, Захар, Ілля, Максим, Матвій, Марко, Назар, Олександр, Святослав.

Рідковживані жіночі імена: Антонелла, Аріна, Аріана, Варвара, Даніель, Іларія, Еліна, Емма, Жасмін, Квітка, Кірія, Леля, Ліана, Луна, Ляна, Міраль, Мішель, Мія, Нігела, Роксолана, Суламіта, Тея, Феодосія.

Рідковживані чоловічі імена: Авенір, Анаїд, Богодар, Гордій, Елеазар, Епіфаній, Ілай, Ільяс, Іоан, Натан, Радомир, Рувим, Савелій, Самуіл, Яремій.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області